07.05.2019 zapraszam wszystkich zainteresowanych do Cud Narodzin – ki w Pabianicach, ul Grobelna 15, na godz 17:00. To nie tylko szkoła rodzenia, to kompleksowe Centrum Edukacyjno – Szkoleniowe dla przyszłych oraz obecnych Rodziców.

Miejsce to powstaje z myślą o Was, drodzy Rodzice.  Tak wiele pytań oraz wątpliwości pojawia się w czasie kiedy oczekuje się na narodziny swojego Dziecko. Tych pytań pojawia się jeszcze więcej kiedy Skarb pojawi się już na świecie.  Co ciekawsze, ich ilość nie maleje wraz z wiekiem Maluszka.

W rozmowach między rodzicami krąży wiele plotek i mitów. Pamiętajcie, to Wy jesteście rodzicami i macie prawo do dokonywania własnych wyborów.  Jednak by mieć możliwość wyboru, trzeba zapoznać się z różnymi możliwościami. W dniu otwarcia szkoły, macie możliwość wziąć udział w krótkich warsztatach tematycznych. W rodzinnej, domowej atmosferze, przy kubeczku kawy, herbaty będziecie rozmawiać, ćwiczyć pod okiem specjalistów: pań położnych, doradcy laktacyjnego, dietetyka, fizjoterapeuty, doradcy noszenia w chustach i oczywiście Przyjaznego Stomatologa.

Zapraszam serderdecznie!!!  Startujemy o 17:00. Wstęp wolny.