Nasz zespół

Zapisz się

SAMSUNG CSC

Lek. dent Małgorzata Urbaniak-Jaraszek

Stomatologia dziecięca, stomatologia dla dorosłych, profilaktyka próchnicy, rehabilitacja stawu skroniowo-żuchwowego

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła Wydział Lekarski,  kierunek Lekarsko-Dentystyczny w 2009 roku, oraz w 2012 r  studia podyplomowe z Poradnictwa Psychospołecznego i Pomocy Terapeutycznej Rodzinie na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jako stomatolog, głównie zajmuje się stomatologią dziecięcą oraz rehabilitacją i leczeniem zaburzeń czynnościowych w stawach skroniowo-żuchwowych. Doktorantka w Zakładzie Epidemiologii Środowiskowej Instytutu Medycyny Pracy im prof. J.Nofera w Łodzi. Autorka poradnika dla przyszłych i obecnych rodziców „Jak zaprzyjaźnić dziecko z dentystą?”. Założycielka ogólnopolskiej akcji Dziecko u dentysty. Na co dzień żona, mama i pasjonatka zdrowego trybu życia. Promuje zdrowie jako stomatolog i instruktor fitness. Ukończyła specjalistyczne kursy dietetyczne z zakresu dietetyki klinicznej i ogólnej. Prowadzi warsztaty edukacyjne dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym . Współpracuje z kilkoma szkołami rodzenia w Łodzi i Pabianicach. Uczy przyszłych rodziców jak dbać o jamę ustną noworodka, małego dziecka i kobiety w ciąży.  Pomysłodawczyni i założycielka marki „Dziecko u dentysty”. Obecnie w trakcie specjalizacji lekarskiej z zakresu Zdrowia Publicznego.

Pabianice: PON 15:00-18:00, CZW 15:00-18:00

Łódź: ŚR i PT 15:00-18:00

lek dent karolina szuszwedyk1

Lek. dent Karolina Szuszwedyk

Stomatologia dziecięca i dla dorosłych, endodoncja, chirurgia, profilaktyka próchnicy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Warszawskiej Szkoły Coachingu. Ubiega się o specjalizację w zakresie chirurgia stomatologiczna. Zajmuje się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych, chirurgią stomatologiczną, leczeniem kanałowym (endodoncją). Pomaga, małym i dużym pacjentom, przełamywać lęki przed wizytami u dentysty.

Pabianice: WT 10:00-18:00

SAMSUNG CSC

Lek. dent. Adrian Gnatek

Chirurgia stomatologiczna

lek. dent. Adrian Gnatek – absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalista chirurgii stomatologicznej. Doktorant Zakładu Chirurgii Stomatologicznej UM w Łodzi, gdzie zajmuje się wykorzystaniem skoncentrowanych czynników wzrostu (CGF) z krwi pacjenta w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami stomatologii. Specjalizant (chirurgia stomatologiczna)  Kliniki Chirurgii Szczękowo- Twarzowej Szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi. Autor i współautor wielu publikacji naukowych z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Uczestnik licznych szkoleń oraz konferencji chirurgicznych i implantologicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Jamy Ustnej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej ( PTChJU) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS). Biegle włada językiem angielskim. W swojej pracy ceni profesjonalizm i najwyższą jakość. Przyjmując pacjentów jest wierny zasadzie „lecz chorego tak jakbyś sam chciał być leczony”. Z dobrym podejściem również do małych pacjentów.

Łódź: SB 10:00-12:00

dr n med barbara urbaniak1

Dr n. med. Barbara Urbaniak

Periodontologia, leczenie chorób dziąseł i błony śluzowej jamy ustnej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, kierunek stomatologia. Specjalista Ist stomatologii zachowawczej i IIst periodontologii. Wieloletni pracownik naukowy, do 2000r p.o. kierownika Zakładu Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej Instytutu Stomatologii AM w Łodzi. Laureatka Nagrody Rektora AM za pracę naukową i badawczą. Autorka ponad trzydziestu prac badawczych. Opiekun specjalizacji kierunku Periodontologia w Wojewódzkiej Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi.

Pabianice: PT 15:00-18:00
Łódź: PT 15:00-18:00
Zamiennie co 2 tygodnie

SAMSUNG CSC

Lek. dent. Magdalena Lipińska

Stomatologia dziecięca i dla dorosłych, endodoncja, chirurgia, profilaktyka próchnicy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła Wydział Lekarski,  kierunek Lekarsko-Dentystyczny. Pasjonatka stomatologii dziecięcej. Ukończyła specjalistyczne kusy kierunkowe z dziedziny profilaktyki próchnicy i stomatologii dziecięcej. Prywatnie żona i mama. Praca z dziećmi to jej pasja. Jak sama mówi, wdzięczność i uśmiech dziecka, które z przyjemnością przychodzi na wizyty to dla niej najpiękniejsza nagroda za pracę i zaangażowanie.

Pabianice: ŚR 12:00-18:00

Łódź:  WT 12:00-18:00

agata całka-Witkowska lek dent

lek. dent Agata Całka-Witkowska

Stomatologia dziecięca i dorosłych, endodoncja, profilaktyka

Ukończyła Łódzki Uniwersytet Medyczny na kierunku Lekarskim, wydział Lekarsko-Dentystyczny. Staż podyplomowy odbyła w Wielospecjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Łodzi. Zajmuje się stomatologią ogólną, w szczególności stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Poza prac zawodową, jej pasją jest bieganie oraz skakanie na trampolinach. W wolnych chwilach czyta książki Remigiusza Mroza.

fronc maciej lek dent1

Lek. dent. Maciej Fronc

Ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, protetyka

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym.Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych, chirurgią stomatologiczną i protetyką. Nieustannie kształci się w zawodzie, który jest jego pasją. Jego priorytetem jest w największym możliwym stopniu bezbolesne leczenie pacjentów oraz wykorzystanie najnowocześniejszych, minimalnie inwazyjnych technik leczenia stomatologicznego.

Pabianice: PT 12:00-18:00

SAMSUNG CSC

mgr Maciej Jaraszek

Fizjoterapia, rehabilitacja ogólna i sportowa

Masażysta, rehabilitant i fizjoterapeuta. Zajmuje się leczeniem ruchem oraz terapią powięziowią w myśl teorii integracji strukturalnej KMI .  Holistycze podejście do pacjenta jako do całości, a nie tylko do „popsutego elementu”. Prowadzi treningi motoryczne indywidualne i grupowe.  Pracuje ze starszą młodzieżą i osobami dorosłymi. Trener biegania. Biegacz, maratończyk, triathlonista. Więcej informacji na www.noarmnolimits.pl i www.nolimits-reh.pl

Łódź: PON – PT 12:00-18:00

20190429_105842

mgr Monika Wilmańska

Logopeda, neurologopeda

Specjalista terapii logopedycznej dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie zaburzeń mowy i pracy mięśni twarzy. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Terapia opóźnień rozwoju mowy, braku komunikacji w autyźmie, seplenieniu międzyzębowym, jąkaniu, afazji, dyzartrii i dysfagii poudarowj. Wspomaga ćwiczeniami mięśni twarzy i języka leczenie ortodontyczne oraz profilaktykę ortodontyczną dla dzieci z uzębieniem mleczym i mieszanym. Prowadzi leczenie wspomagające rehabilitacji zaburzeń w stawie skroniowo-żuchwowym.

Łódź

michalina fuss11

mgr Michalina Fuss

Logopedia, terapia czynnościowa wspomagająca leczenie ortodontyczne i rehabilitację stawu skroniowo-żuchwowego

Absolwentka studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunkach „Logopedia z audiologią” oraz „Logopedia” na  Uniwersytecie Łódzkim. Logopeda ogólny, specjalizujący się w zaburzeniach rozwoju mowy i komunikacji u dzieci i młodzieży. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Posiada wieloletnia praktykę w pracy z dziećmi oraz logopedią w stomatologii i ortodoncji. Od 2016 roku również terapeutka ręki. Prywatnie miłośniczka podróżowania.

Łódź: PN: 15:00-18:00

Pabianice: ŚR 15:00-18:00

header-2

Dr Joanna Tomecka

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Wieloletni pracownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.  Przygotowuje farmakologicznie małych pacjentów do zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem premedykacji farmakologicznej.

Łódź

Mgr Anna Najder

Psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Łodzkiego na wydziale Psychologia. Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Prowadzi terapie rodzinne. Pomaga przełamywać lęk przed wizytami stomatologicznymi. Pracuje z powodzeniem z pacjentami z zaburzeniami odżywiania, lękami, depresją.

Łódź

SONY DSC

dr Adrianna Potocka

psycholog, dietetyk, trenerka, doradca rodzinny.

Wspiera osoby w wprowadzaniu dobrych zmian i nawyków. Pomaga identyfikować obszary do zmiany, znajdować osobistą motywację w zakresie szeroko pojętego zdrowia i aktywności życiowej.

Jako doświadczony  dietetyk pomaga ludziom zmienić ich sposób odżywiania i sposób myślenia o jedzeniu – a poprzez to poprawiać ich stan zdrowia  i samopoczucie. Jako psycholog pomaga również tym, którzy zmagają się z różnymi problemami i przeciwnościami losu – doradza kierunek pracy nad sobą, wyjaśnia jak emocje i myśli wpływają na zdrowie oraz jak wykorzystać jedzenie by usprawnić pracę mózgu i ciała. Pomaga ustalić i realizować indywidualny program radzenia sobie ze stresem życiowym i zawodowym. Bliski jest jej coaching rodzicielski – pomaga wzmacnianiać kompetencje rodzicielskie i więź między rodzicami a dziećmi.

Jak mówi sama „Przykład tematów, które możemy poruszyć podczas spotkania ze mną”:

– zaburzenia odżywiania i nawyków żywieniowych (np: zajadanie emocji)

– racjonalne odżywianie

– nadwaga, wymarzona sylwetka

– emocje, radzenie sobie ze stresem

– problemy z samooceną i samoakceptacją

– wsparcie w procesie wychowywania dziecka, kompetencje i postawy rodzicielskie

– żywienie dzieci (kalendarz żywienia, rozszerzanie diety) i spotykane trudności (przysłowiowy ‘tadek niejadek’)

– konsultacje dla przyszłych rodziców (wsparcie psychologiczne i dietetyczne)

W swojej praktyce odwołuję się do Racjonalnej Terapii Zachowań, Psychologii Pozytywnej, Psychoterapii Zorientowanej na Ciało, Terapii Akceptacji i Zaangażowania, podejścia opartego na uważności oraz autorskiej koncepcji Dojrzałości Żywieniowej.

Jestem autorką publikacji z zakresu żywienia i psychologii, wykładowcą na kierunku Dietetyka  w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. „

Prowadzi dietetycznie pacjentów w różnych jednostkach chorobowych.  Pomaga modyfikować dietę niemowląt, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Utworzyła grupę wsparcia dla osób zmagających się z zaburzeniami odżywiania.

Łódź

SAMSUNG CSC

Hig. stom. Agnieszka Frączkowska

Higiena stomatologiczna, profilaktyka próchnicy, wizyty adaptacyjne

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. Niezwykle ciepła i miła osoba, którą uwielbiają dzieci. Zajmuje się szeroko rozumianą profilaktyką próchnicy i chorób dziąseł u dzieci i osób dorosłych. Prowadzi wizyty adaptacyjne, uczy prawidłowego i skutecznego szczotkowania zębów. Edukatorka i promotorka zdrowia jamy ustnej.

Pabianice: PON – PT 10:00-14:00

61276627_581586435696017_1275846874527432704_n

Hig. stom. Agata Przygońska

Higiena stomatologiczna, profilaktyka próchnicy, wizyty adaptacyjne

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna.

Miła, delikatna, cierpliwa, z dobrym podejściem do dzieci. W pracy najbardziej ceni sobie komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie pacjenta.

Przeprowadza zabiegi profilaktyczne: skaling (usuwanie kamienia nazębnego), piaskowanie, fluoryzację, remineralizację szkliwa, lakowanie bruzd zębów mlecznych i stałych, ozonowanie, wybielanie.

Uczy małych i dorosłych pacjentów jak prawidłowo i skutecznie dbać o zdrowie jamy ustnej. Prowadzi wizyty adaptacyjne dla dzieci.

Łódź: PON – PT 10:00-18:00

Marta Naporska

zajęcia marki Sensoplastyka®

Studentka pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego, miłośniczka aktywnego spędzania czasu z dziećmi. Pedagog, niania i animatorka z wieloletnim doświadczeniem. Współwaściciel firmy Hopla Hop – animacjacje i warsztaty dla dzieci. Trenerka pierwszego stopnia marki zajęć Sensoplastyka®.

Miła, delikatna, cierpliwa, z dobrym podejściem do dzieci. W pracy najbardziej ceni sobie komfort, bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci oraz ich rodziców.

Prowadzi zajęcia marki Sensoplastyka® dla dzieci w wieku 0-3.

Łódź: ŚRODA 17:00

YouTube
Instagram
Łódź
Pabianice
Dziecko u dentysty